20 Kasım Galatasaray-Manchester United Maçı | Cem'in Günlüğü
Tavsiyelerim

20 Kasım Galatasaray-Manchester United Maçı

Yazan: Cem

Galatasaray için gruptan çıkma anlamında çok büyük önem taşıyan Manchester United maçı, bu akşam 21:45’te Star TV den naklen yayınlanacak. Gruptan lider olarak çıkmayı garantileyen İngiliz ekibinin yedek kadro ile mücadele edeceği açıklandı.

Son haftalarda oynadığı futbol ve kaybettiği puanlarla büyük eleştiri alan Galatasaray’da moraller bozuk. Özellikle defansif anlamda sıkıntı yaşayan sarı kırmızılı ekipte, Fatih Terim buna bir çözüm bulmak için oldukça yoğun bir çaba sarfediyor. Kontra-atak futboluna yatkın olan ileri uç oyuncuları, kapalı defansların karşısında çok başarılı olamıyorlar. Bu da Galatasaray’ın hücum anlamında da sıkıntı yaşamasına neden oluyor.

Bu akşam TT Arena Stadı’nda oynanacak olan mücadele de, Galatasaray’a sevindirici haber United cephesinden geldi. Rooney, Van Persie, Evra, Luis Valencia, Evans, De Gea, Ferdinand, Paul Scholes, Ryan Giggs ve Kagawa, Vidic, Nani gibi isimler İstanbul’a getirilmedi. Yedek ağırlıklı bir kadro ile mücadele edecek olan İngiliz ekibine karşı, Galatasaray tam kadro mücadele edecek. Sarı kırmızılı ekibimizin mücadeleyi kazanacağını söylemek çok da zor değil. Galatasaray’a verilen 1.80 lik iddaa oranıda bunu doğrular nitelikte. Galatasaray’ın açık oynaması, defansif zaafları olması maçın gollü geçeceğini gösteriyor. Karşılıklı gol var yada toplam gol sayısı 4-6 da, tercih edilebilecek diğer bahis seçenekleridir.

Yazar hakkında

Cem

Günlük hayatta karşılaştıklarını kaleme almayı seven, araştırmacı ve az biraz bilgili biri.

Yorum yapın