After Effects Teknolojisi | Cem'in Günlüğü
İnternet

After Effects Teknolojisi

Yazan: Kemal

After Effects, bir video düzenleme programıdır. 3DsMax ve Cinema4D ile birleştiğinde ortaya mükemmel filmler çıkabilir. Dikkatinizi çekmek istediğimiz nokta, film kelimesidir. Evet yanlış duymuş değilsiniz. After Effects, çoğu film senaristlerinin tercih ettiği bir yazılımdır. Dünya çapında pek çok filmde kullanılması ile birlikte diğer programları geride bırakacak gelişmeler sağlanmıştır.

After Effects ile Cinema4D’de tasarladığınız bir helikopteri hareket ettirerek küçük senaryoları kurgulayıp görüntü ve sese dökebilirsiniz. After Effects ile video montajı yapabilirsiniz, Maya ve 3D modellemeler sayesinde de animasyon filmleri oluşturabilirsiniz. Bu sayede After Effects, video montaj veya animasyon yapımı ile ilgili tüm soru ve sorunlarınıza bir çözüm getirir.

After Effects’i internet üzerinden satın alabileceğiniz gibi, teknoloji marketlerinde de bulabilirsiniz. Bu işlemlerinizin ardından After Effects eklentilerine göz atabilirsiniz. Örnek vermek icap ederse, uçup geçen bir uçağın üzerine maskeleme yaparak kendi fotoğrafınızı koyabilirsiniz. After Effect bu kadar basit yapılan bir şey olmasına karşın, oldukça profesyonel bir şekilde düzenleyip, yapay zekası vasıtası ile ihtiyacınıza cevap veriyor.

Yazar hakkında

Kemal

Yorum yapın