Ben Kimim | Cem'in Günlüğü

Ben Kimim

Site adından da anlaşılacağı gibi ismim Cem. 1980 yılında İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya geldim. Babam öğretmen olduğundan dolayı, Türkiye’nin çeşitli il, ilçe ve köylerinde okudum. 13 yaşına geldiğimde Anadolu Öğretmen Lisesi’ni kazandım. 4 yıllık lise öğreniminin ardından, üniversiteyi kazandım. Yine 4 yıllık bir eğitimin ardından mezun oldum. Askerliğimi tamamladıktan sonra çalışma hayatına atıldım.

1998-2007 yılları arası, interneti sadece sörf amaçlı kullandım. 2007 yılında daha farklı alanlara kaydım. Çeşitli forum sitelerinde yöneticilik yaparak 3 yıl geçirdim. 2010 yılında benimde bir internet sitem olsun diyerek ilk sitemi açtım.
2010-2011 yılları arasında ki bir yıl, sadece içerik ekleme bazında işler yaparak geçti. 2011 yılının ortalarında, wordpress’e adım attım. Kurulum, eklenti ve tema yükleme, basit seo ayarları gibi konuları öğrendim.

Birçok site açıp kapattım. Bir hevesle bir alana giriyorum. Fakat daha sonra heves gidince site öyle kalıyor. İnternette yer alan binlerce çöp site arasında birkaç tane de benim var: )

Cemoli ismi nereden geliyor kısaca ondan bahsedeyim. Üniversite yıllarında arkadaşların bana takmış olduğu bir isim bu. Hatırlayanlarınız vardır. O yıllarda Mehmet Ali Alabora’nın başrolünü oynadığı Yılan Hikayesi adında bir dizi film vardı. Bu dizide, Mehmet Ali Alabora’nın lakabı Memoli idi. Bende polisleri ve polisiye filmleri çok sevdiğimden, arkadaşlar bana böyle bir isim takmışlardı : ) İşte sitenin ismide buradan geliyor.

Bu blogta kişisel düşüncelerimi, bilgilerimi, yorumlarımı sizlerle paylaşacağım. Umarım sizleri sıkmadan, faydalı işler yaparım.

Yorum yapın