Kırmadan Gider Açma | Cem'in Günlüğü
Genel

Kırmadan Gider Açma

Kırmadan Gider Açma
Yazan: Cem

Kanal borularının tıkanması veya ev ve işyerlerinin atık su tahliyesini sağlayan pimaş borularda tıkanıklık oluşması, alt katlardan başlayarak atık suyun yaşam alanlarına taşmasına sebep olur. Atık suyla sayısız hastalığa yol açan mikropların yaşam alanlarına ve işyerlerine bulaşması söz konusu olduğundan, bu tesisat probleminin zaman kaybetmeden hızlıca giderilmesi gerekir. Rothenberger R600 gider açma robotlarıyla kırmadan tıkanıklık açma uygulamaları yapan servis ekibimiz, ROCAM görüntüleme sistemleri sayesinde kanal ve pimaş boru içinden görüntü alabilmekte ve bu sayede garantili tesisat çözümleri sunabilmektedir.

Kırmadan Gider Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Kırmadan lavabo açma hizmetlerimizde işlerinizin yarım kalmasına gerek kalmazken tesisat ustalarımızın zemini ve fayansları kırmadan, lavaboyu sökmeden, boruları değiştirmeden tıkanıklığı “içerden” müdahaleyle açmaktadır. Banyo ve mutfak giderlerindeki inatçı tıkanıklıkların bile kolayca açılmasını sağlayan R600 robot sistemler, pimaş borulara hasar vermeden sertleşmiş tıkanıklıkları dakikalar içinde açabilmektedir.

Giderdeki sorunun sebebini bilmeden ezbere iş yapmak ve sonuç almayı ümit etmek yerine ekibimiz ROCAM görüntüleme sistemleriyle inceleme yaparak işlem yapar. Kırmadan tuvalet açma işlemlerinden kanalizasyon sistemlerinin açılmasına kadar her gider tipinde kullanılabilen bu cihazlar, tesisat ustalarımızın gider içini kırıp dökmeden görmesini sağladığı için gideri en hızlı açacak müdahale yöntemi kullanılabilmektedir. Mekanik, basınçlı veya kimyasal uygulamalarla giderdeki tıkanıklığın açılması sağlanmasına rağmen gider içinde hala kalıntı olabilir ve bu artıklar kısa zaman sonra giderin tekrar tıkanmasına sebep olabilir.

Kırmadan Gider Açma Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Tesisatın tekrar atık suyu tahliye edebilmesi için yapılacak olan müdahale; tıkanıklığın hangi maddelerden kaynaklandığına, tesisatın yapısına ve tıkanıklığın derinliğine göre değişebilmektedir. Kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimiz her halükarda eski usul müdahalelerden kat ve kat daha hızlı sonuç almakta, garantili çözüm sağlayan hizmetlerimiz ilkel yöntemlerle kıyaslanmayacak kadar zamandan tasarruf imkanı sunmaktadır. Birkaç saatlik çalışmayla logar ve kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemini tamamlayan deneyimli ustalarımız, lavabo ve tuvaletlerin atık su giderlerini ise bir saati bulmadan açabilmektedir. Bu uygulamalardan sonra ev ve işyerinizi tadilata sokmanız gerekmediği için yenileme işlerinin ağır maddi külfetini de dert etmenize gerek kalmaz. Kullandığımız ithal donanımlar sayesinde kanal ve logar tıkanıklığı açma uygulamalarını bile hem çok kısa sürede hem de çok düşük maliyetle yapabilmekteyiz.

Sabit Servis Ücretiyle 7/24 Kesintisiz Hizmet

Kırmadan tıkanıklık açma hizmetlerimizden yararlanarak sorundan beklemeden, tadilat işleriyle uğraşmadan ve en ekonomik yoldan kurtulmak için telefon açmanız yeterli. Hizmetlerimiz için fiyat teklifi almak ve tesisat işlerinizle ilgili sorularınız için danışma hattımız 7 gün, 24 saat hizmetinizdedir.

Yazar hakkında

Cem

Günlük hayatta karşılaştıklarını kaleme almayı seven, araştırmacı ve az biraz bilgili biri.

Yorum yapın