Meleklerin Aşkı Konusu ve Oyuncu Kadrosu | Cem'in Günlüğü
Genel

Meleklerin Aşkı Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Meleklerin Aşkı Konusu ve Oyuncu Kadrosu
Yazan: Cem

Karpuz kabuğu denize düştü, plajlar kalabalık, televizyon karşısı ıssızlaştı ise yaz dizileri de bir bir ekrana düşecek demektir. İşte bu yazın iddialı yapımlarından biri de “Meleklerin Aşkı”. Düşen reytingleri artırır yazın sıcağına, rehavetine rağmen izleyiciyi ekran başına toplar mı önümüzdeki günler hepsini gün yüzüne çıkaracaktır elbet.

“Meleklerin Aşkı” dizisinin konusu, oyuncuları kimlerdir?

Baştan hakkını vermek lazım ki dizinin kadrosu sağlam… Ağırlıklı olarak komedi oyuncularının yer aldığı dizide pek çok oyuncu geçmiş tecrübeleri ve ortaya koydukları performansla kendini kanıtlamış durumda.

Dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmiş. Pek çok yerli film ve diziye imza atmış olan Süreç Film’in yakın zamanda en bilinen yapımlarından biri “Türk Malı” dizisi. Yeni Gelin dizisinden bildiğimiz Akın Topuz da dizinin genel koordinatörlüğü üstlenmiş. “Sağ Salim” filminin yönetmeni Ersoy Güler de hem kalemi eline almış, dizinin senaryosuna imza atıyor hem de dizinin yönetmenliğini yapıyor.

Yaz dizileri ya da yayın hayatına yaz aylarında başlayan dizilerde muhakkak ki aranan samimiyet, komedi ve aşk… Dizinin isminde de esas kızımız Melek (Gülper Özdemir) bulunurken, esas oğlanımızın adı ise Yağmur (Berkay Hardal). Yağmur her genç kızın hayali erkek profilinde yazılmış bir karakter. Kendileri evvela yakışıklı ve akabinde merhametli, zeki, sevgi dolu bir gençtir. Kendileri her şey dahil paket durumunda. Yalnız esas oğlanımızın hüzünlü bir de hikayesi var. Yağmur, daha bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılmış. Yağmurlu bir günde kaderine terk edildiği için kendisine Yağmur ismi verilmiş. Huzurevindeki hikayeler karaktere ne gibi özellikler katmış, mutlak ki sonraki bölümlerde hep beraber seyredeceğiz.

Esas kızımız Melek (Gülper Özdemir) Hanım ise inatçı, adaletli ve doğa aşığı bir genç kadın. Dik başlı, aktivist Melek, aşktan ve evlilikten alabildiğine uzaktadır. Adaletsizlikler karşısında her daim ayağa ilk kalkan gibi görünen Melek, gözünün hemen önüne kadar gelen aşka karşı ne kadar dik ve aykırı durabilecek acaba?

Yağmur ve Melek arasındaki köprü ise Melek’in annesi Rukiye (Oya Başar) Hanım. Kendileri emekli ve dul bir hakim olarak kızları ile birlikte yaşamakta. Varı, yoğu, her şeyi kızları… Her anne gibi evlatlarının helal süt emmiş, adam gibi bir adamla mürüvvetini görmek istiyor. Kızı Melek evliliğe ne kadar soğuk baksa da anlaşılan Rukiye Hanım kızı Melek’i, kendi gönlündeki aslanla kavuşturmak için her türlü icraata hazır durumda. Büyük kızı ve damadına olan kızgınlığı nedeni ile huzurevine yerleşmiş olan Rukiye Hanım, Yağmur’u da huzurevinde bu vesile ile tanımış ve kızına münasip bir damat adayı olarak kendince tescillemiştir. Rukiye Hanım’ın planlarını gerçekleşebilir kılan ise Yağmur’un Melek’e daha ilk görüşte aşık olmasıdır.

Eşek çiftliği sahibi, dizinin komedi lokomotifi Necmettin’in (Toygan Avanoğlu) eşi Melike’nin (Didem Balçın) çocukları hatırına bırakmış olduğu dişçilik mesleğine dönebilmek uğruna, büyük bir ev kredisi borcuna girmesi nedeniyle olayların seyri de değişir. Türlü entrikalarla Melek, Melike ve Necmettin’i aynı eve toplayan Rukiye son hamle olarak Melike’nin işe dönüşü vesilesi ile torunlarına ve eve Yağmur’u bakıcı yapar.
Necmettin’in Melek’i zengin iş ortağı ile evlendirme planları işleri biraz çıkmaza sokacak gibi görünüyor olsa da yaz ayaları için romantik bir komedinin malzemeleri tezgah üzerine çıkarılmış gibi duruyor. Sırada helva yapmak var.

Dizinin tüm karakterlerini ve karakterleri canlandıran oyuncuları sırasıyla inceleyelim.

Rukiye EFE (Oya BAŞAR)
Rukiye belli ki dizideki tüm olayların oyun kurucusu. Mizahın, romantizmin en güzel anları için gayet şık ortalar açıyor ve tüm karakterlerin olay kurgusu içinde yer alması için ortamı hazırlıyor. Kızı Melek kadar inatçı ve ailesine deli gibi bağlı.
Rukiye’yi canlandıran Oya BAŞAR gibi bir üstadın oyunculuğu elbette ki tartışılamaz. Yıllarını “Olacak O Kadar” tiyatrosuna vermiş, mimikleri ve jestleri sanatını konuşturmuş, “Ne koydun la gafana?” ile akıllara kazınmış usta oyuncu rol aldığı her yapımda olduğu gibi şüphe götürmez şekilde Meleklerin Aşkı’nda da aynı performansı ortaya koyacaktır.

22 Nisan 1956, İstanbul, doğumlu olan Oya BAŞAR, daha 8 yaşındayken İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrolarına girdi. İstanbul’da eğitim hayatını tamamlayan Oya BAŞAR, oyunculuk hayatı içerisinde pek çok tiyatroda görev aldı. Devekuşu Kabare, Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu, İstanbul Tiyatrosu gibi çok prestijli tiyatrolarda sahneye çıktı.

Levent KIRCA ile birlikte Levent KIRCA-Oya BAŞAR Tiyatrosu’nu kurdu. 1988 yılında ise pek çok kişinin gençlik ve çocukluk yıllarında iz bırakan “Olacak O Kadar” televizyon dizisi olarak yayın hayatına başladı ve dünyanın en uzun soluklu komedi gösterilerinden biri olarak komedi tarihimize geçti. Bu televizyon serisinde oyuncu, yapımcı ve yönetmen olarak görev aldı.

Sahne arkadaşı olan Levent KIRCA ile uzun yıllar hayat arkadaşlığı da yaptı. 1985 ile 2000 yılları arasında evli kalıp 200 yılında boşanan çift, 2001 yılında tekrar evlense de 2005 yılında bir kez daha boşanmıştır. Meme kanserine de yakalanan Oya BAŞAR, kanserle olan mücadelesinden başarıyla çıkarak sağlığına kavuşmuştur.

Oya BAŞAR’ın rol aldığı yapımlar ise şu şekilde;
2015 – Yusuf ve Yusuf (Kadriye) (Sinema Filmi)
2014 – Roman Havası (TV Dizisi)
2011 – 2012 – Alemin Kıralı (Asalet) (TV Dizisi)
2008 – 2009 – Benim Annem Bir Melek (Neriman Turuncu) (TV Dizisi)
2006 – Sev Kardeşim (Meryem) (TV Dizisi)
2004 – Kendini Bırak Gitsin (TV Dizisi)
2002 – Ah Yaşamak Var Ya! (Hatun) (TV Dizisi)
2001 – Son (Necla Fidan) (Sinema Filmi)
1986 – Olacak O Kadar (Nebalet) (TV Dizisi)
1986- Mavi Muammer 3 / Ölürsün Gülmekten (Video)
1985 – Mavi Muammer 2 / Silahtan Ödüm Patlar (Video)
1985 – Mavi Muammer (Video)
1982 – Gözüm Gibi Sevdim (Ayşe) (Sinema Filmi)
1982 – Berduşlar (Nesrin) (Sinema Filmi)
1978 – Çilekeş (Suna) (Sinema Filmi)
1978 – Neşeli Günler (Ayşen Gruda Seslendirmesi) (Sinema Filmi)
1977 – Vahşi Sevgili (Fadimenin Kardeşi) (Sinema Filmi)
1977 – Sen Ve Ben (Sinema Filmi)
1977 – Ne Zaman Geleceksin (Sinema Filmi)
1977 – Kördüğüm (Emine) (Sinema Filmi)
1976 – Zühtü (I) (Döndü) (Sinema Filmi)
1976 – Mahallede Şenlik Var (Sinema Filmi)
1976 – Lüküs Hayat (Hizmetçi) (Sinema Filmi)
1976 – Kaybolan Saadet (Sevim) (Sinema Filmi)
1976 – Bulunmaz Uşak (Sinema Filmi)
1976 – Bitmeyen Şarkı (Nebahat) (Sinema Filmi)
1976 – Analar Ölmez (Öğretmen) (Sinema Filmi)
1975 – Canavar Cafer (Gazete Çalışanı) (Sinema Filmi)
1974 – Sokak Şarkıcıları (TV Dizisi)
1966 – Oduncunun Çocukları (Sinema Filmi)

Ayrıca Oya BAŞAR 2002 yılında Şeytan Bunun Neresinde (Sinema Filmi) ve 2001 yılında Son (Sinema Filmi) adlı yapımların yapımcılığını üstlenmiştir.

Melek SAYMAZ (Gülper ÖZDEMİR)
Meleklerin Aşkı dizisin Melek kızı… Asi, inatçı ve bir o kadar da güzel olan Melek annesine olduğu kadar özgürlüğüne de düşkün. Yağmur ile annesinin kurgusunu mu yaşayacak yoksa kendi kararları farklı yerlere mi götürecek?

1990 yılında Almanya, Frankfurt’ta doğan ve Melek rolünü canlandıran oyuncu Gülper ÖZDEMİR garsonluk yaparken keşfedilmiş genç bir oyuncu. Frankfurt’ta garsonluk yaparken bir Türk oyunculuk ajansı tarafından keşfedilen Özdemir ilk teklifini “Filinta” dizisi için aldığını söylemiş bir röportajında. Amerika’da devam ettirdiği eğitimine ara vermek istemeyince anlaşma sağlanamamış. İlk oyunculuk deneyimini ise Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle edinmiş. Sırasıyla;

2014 – Med Cezir
2015 – Bana Sevmeyi Anlat
2017 – Kara Yazı
2017 – Tutsak
adlı yapımlarda rol almıştır.

Yağmur DURU (Berkay HARDAL)
Dizide saflığı, merhameti, hüznü ve romantizmi temsil ettiği isminden belli olan karakter, Yağmur, biraz Rukiye’nin itmesi, çokça da kendi içindeki fırtınanın etkisi ile Melek’in peşinden hiç bilmediği bir ailenin evine bakıcı olarak yerleşerek bir dizi olayın başlamasına vesile olur.
Yağmur karakteri genç ve yakışıklı oyuncu Berkay HARDAL tarafından canlandırılıyor. 1996 doğumlu olan Hardal, Trakya Üniversitesi Mezunu. Ümit ÇIRAK’tan oyunculuk eğitimi alan HARDAL’ın ilk oyunculuk deneyimi İstanbullu Gelin dizisindedir. Oya BAŞAR gibi usta bir oyuncu ile başrolü paylaşmak gibi önemli bir fırsat yakalayan oyuncu için Meleklerin Aşkı dizisi kendini yetiştirme fırsatı sunabilir.

Melike ÇEKİLMEZ (Didem BALÇIN)
Çocukları uğruna mesleğine ara veren bir anne, biraz fırsatçı bir ev kadını hali var Melike’de. Kocasını seviyor olsa da eşek kokmasına dayanamıyor.
Melike, Didem BALÇIN’la can buluyor. Didem Balçın da oyunculuğu keskin ve akılda kalan önemli bir aktris. Meşhur “Fatmaaa” repliği kulağımızda çınladığında canlandırdığı fettan karakter de gözümüzün önüne geliyor.

Balçın 1982, Ankara doğumlu. 1975 yılında Japonya’da düzenlenen güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil eden Nur Balçın’ın da kızıdır kendisi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümünden mezun olan Balçın, Taksim-Tünel mevkiinde ablası ile birlikte “Doda Sanat” adlı bir okul açtı.

Oyunculuk yelpazesinin içerisindeki pek çok farklı karakterle işinde usta olduğunu ve yeteneğini defalarca kanıtlamıştır.
Kronolojik sıra ile rol aldığı tiyatro oyunları :

2007 – Gereği Düşünüldü ( Levent Kırca Tiyatrosu)
2005 – 2007 – Ateşin Düştüğü Yer ( Levent Kırca Tiyatrosu)
2003 – Kafkas Tebeşir Dairesi (Okul Oyunu)
2003 – Ay Carmela (Mezuniyet Tezi)
2002 – Bernarda Alba’nın Evi (Okul Oyunu)

Tiyatronun yanı sıra film ve dizilerde de 2003 yılından itibaren rol alan oyuncunun tarih sırası ile tol aldığı film ve diziler ve canlandırdığı karakterlerin isimleri şu şekildedir:
2014 – Diriliş: Ertuğrul (Selcan Hatun) (TV Dizisi)
2014 – Çakallarla Dans 3: Sıfır Sıkıntı (Fatma) (Sinema Filmi)
2014 – Oflu Hoca’nın Şifresi (Asiye) (Sinema Filmi)
2014 – Gulyabani (Yasemin) (Sinema Filmi)
2013 – I II III IV (Ebru) (Kısa Film)
2012 – Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede (Fatma) (Sinema Filmi)
2012 – Göl Zamanı (Şahika) (Sinema Filmi)
2012 – Açlığa Doymak (Burcu) (Sinema Filmi)
2011 – Firar (Gönül) (TV Dizisi)
2010 – Çıkış Noktası (Nil) (Sinema Filmi)
2010 – Çakallarla Dans (Fatma) (Sinema Filmi)
2010 – Kadınları Anlama Kılavuzu (Özge) (TV Dizisi)
2011 – Farklı Desenler 2. Sezon (Rüya Aydın Seslendirmesi) (TV Dizisi)
2009 – Olacak O Kadar (Sunucu) (TV Dizisi)
2009 – Kasaba (Iraz) (TV Dizisi)
2009 – Başka Dilde Aşk (Leyla) (Sinema Filmi)
2007 – Sevgili Dünürüm (Didem) (TV Dizisi)
2007 – Hayattan Korkma (Tuğba) (Sinema Filmi)
2007 – Gurbet Yolcuları (Seher) (TV Dizisi)
2006 – Gözyaşı Çetesi (Mine) (TV Dizisi)
2006 – 29-30 (Bilge) (TV Dizisi)
2005 – Rüzgarlı Bahçe (Menekşe) (TV Dizisi)
2003 – Serseri Aşıklar (Yeliz) (TV Dizisi)
2003 – Gurbet Kadını (Gülnaz 2 ) (TV Dizisi)

Necmettin ÇEKİLMEZ (Toygan AVANOĞLU)
Dizinin mizah kanadını Necmettin savunuyor. Eşek çiftliği sahibi olması hasebiyle bizzat durum komedisi halinde dolaşıyor. Fazla açık sözlü yani patavatsız, biraz evhamlı ve korkak bir karakter olan Necmettin dizinin ahengine büyük katkı sağlayacak gibi görünüyor.
Toygan AVANOĞLU Necmettin’i canlandırırken diğer rol aldığı dizilerden aşina olduğumuz şivesi yine iş yapıyor gibi görünüyor. Ses tonunu ve şivesini iyi kullanan oyuncu senaryodaki şakaları kendi üslubuyla dile getiriyor. 1979, İstanbul doğumlu olan AVANOĞLU, çocuk denecek yaşlardan itibaren oyunculuğa merak saldı. İlk rol aldığı film kanalizasyon olan Avanoğlu, bir ara Deli Aşk filmindeki meşhur pamuk tarlasında ağanın kızı tarafından kovalanıp, iğfal edilen masum ırgat sahnesi ile viral oldu. Güzel Köylü dizisindeki Bünyamin karakteri ve kırmızı arabası ile kendine bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Oyuncunun rol aldığı yapımlar ise şu şekilde;

Diziler
-Meleklerin aşkı
-Yeni Gelin
-Hanım Köylü
-Güzel Köylü
-Benim İçin Üzülme
-Muhteşem Yüzyıl
-Düşman Kardeşler

Filmler
-Yol Arkadaşım
-Ayla
-Deli Aşk
-Hayati Tehlike
-Kedi Özledi
-Kanal-i-zasyon

Teoman ACAR (Serkan KURU)
Necmettin’in haklı kıskançlık sebebi ve Melike’nin de iş ortağı olan Teoman gizliden gizliye Melike’den hoşlanmakta. Melike’nin yeniden işe dönüyor olmasına muhtemelen en çok sevinen de yine Teoman tabii ki.

Serkan KURU Meleklerin Aşkı’nda Teomanı canlandırıyor. 1978, Bursa doğumlu olan oyuncu Balıkesir Üniversitesinden oyunculukla pek alakası olmayan Endüstriyel Elektronik bölümünden mezun. Oyunculuğa dair eğitimini ise 2005 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezinde almış. 2004 yılından itibaren dizi ve film sektörüne dahil olmuştur. Oyuncunun rol aldığı yapımlar ise şu şekilde;

Rol aldığı televizyon filmleri ve diziler:
Bahtiyar Ölmez (2017-Fuat)
Çanakkale: Yüzyıllık Mühür (2016-Teğmen Vedat)
Kertenkele (2014-2016-Semih-3 Sezon)
Beş Kardeş (2015-Sacit)
Kara Para Aşk (2014-Taner)
Nizama Adanmış Ruhlar (2013-2015-4 Sezon)
Araf Zamanı (2012-Serkan)
Tövbeler Tövbesi (2011-Batuhan)
Elde Var Hayat (2010-Selim-1 Sezon)
Ateşe Yürümek (2010-Sinan)
Yalancısın Sen (2009-Ömer)
Ritmini Arayan Kalpler (2009-Erdinç)
Kollama (2008-Atilla)
Gazi (2008-Levent)
Kalpsiz Adam (2008-Ahmet)
Doktorlar (2007-2.sezonda)
Zeliha’nın Gözleri (2007-Kenan)
Kelebek Çıkmazı (2007-Kerem)
Hatçe Sosyetede (2007-TV Filmi-Emre)
Memleket Hikayeleri: İki Keklik (2006-Mahir)
Kaşıkçı Güzeli (2006-Kadir)
Ümmü’nün Türküsü (2005-TV Filmi)
Emret Komutanım (2006-2007-Burak)
Beşinci Boyut (2005-Nihat)
Şahmeran (2004-Şahmeran-TV Filmi)
Yüksek Yüksek Tepelere Ev Kurmasınlar (2004-TV Filmi)
Terme Çayı (2004-TV Filmi)

Rol aldığı sinema filmleri:
Çılgın Kolej (2017)
Sinyalciler: Son Akşam Yemeği (2017-Komiser Taylan)
Evlenmeden Olmaz (2015)
Şefkat Yerimdar (2013-Kutay)
Taş Mektep (2012-Atatürk)
Muhalif Başkan (2012-Ozan)
Bekle Beni Yarın (2011-Kadri)
Gölgedeki Renkler (2010-Doktor Sezgin)
Emret Komutanım: Şah Mat (2006-Süslü Burak)

Sercan ALAGÖZ (Alihan ARACI)
Sercan Yağmur’un en yakın arkadaşı ve bela paratoneri. Yağmur’un karıştığı kavga ve tartışmaların baş müsebbibi.
Sercan karakterini de Alihan ARACI canlandırıyor. 1989, İstanbul doğumlu olan genç oyuncu, küçük yaşta tiyatro ile tanışıp okul kulüplerinde tiyatro icrasında bulunmuş olsa da İstanbul Üniversitesi mühendislik bölümü mezunu ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nde de yüksek lisans yapmış. Genç oyuncu Suda Balık adlı filmdeki performansı ile birçok uluslar arası festivalde en iyi erkek oyuncu adaylığı aldı.

Alagöz;
– 2017 Niyazi Bey – Ali Karakteri ( Başrol )
– 2016 Suda Balık – Sefa Karakteri ( Başrol)
Adlı sinema filmlerinde ve
– 2017 Hayat Bazen Tatlıdır – Loçko Nedim Karakteri ( 26 Bölüm )
– 2014 Bugünün Saraylısı – Çetin Katiboğlu Karakteri ( 34 Bölüm )
– 2012 Babam İçin ( 23 bölüm )
– 2011 Kalbim Seni Seçti – Berk Karakteri ( 23 bölüm )
– 2011 Aşk ve Ceza – Haldun Pala Karakteri ( 53 bölüm )
Adlı dizilerde rol almıştır.

Rol aldığı yapımların yanı sıra genç oyuncu 2017 yılında Uluslararası Milano Spor Filmleri Festivali’nde Suda Balık filmi ile onur ödülü almış, Uluslararası Berlin Film Festivali’nde yabancı dilde en iyi erkek oyuncu, Uluslararası Madrid Film Festivali’nde yabancı dilde en iyi erkek oyuncu, Uluslararası Nice Film Festivali ‘nde yabancı dilde en iyi erkek oyuncu adayı olmuştur.

Deniz CENGİZ (Rümeysa ASLAN)
Melek’in kendi gibi aktivist olan en yakın iki arkadaşından birisi. Aynı zamanda Yağmur’u ilk gördüğü an itibari ile hırsıyla muhtemelen Melek’in en yakın rakibi…
1988, Çanakkale doğumlu olan genç ve güzel oyuncu halen öğrenimine İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuarı Opera Bölümü’nde devam ediyor. Aslan’ın ilk profesyonel oyunculuk deneyimi Meleklerin Aşkı dizisi vesilesi ile gerçekleşiyor.
Mehtap KURT (Özlem MAHMUTOĞLU)
Melek’in diğer aktivist arkadaşı. Gönül işlerinden biraz daha uzak bir karakter.
1993 Ankara doğumlu olan genç oyuncu Özlem MAHMUTOĞLU, Meleklerin Aşkı dizisinde Mehtap KURT’u canlandırıyor. Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Mahmutoğlu;

-Sevda’nın Bahçesi
-Çember
-Rüzgar’ın Kalbi
dizilerinde rol aldı.

Şirin ÇEKİLMEZ (Ebrar Alya DEMİRBİLEK)
Dizinin şirinlik muskası ve akıllı bıdığı olan Şirin, pek çok olayın çözülmesinde zekasıyla yer alıyor.
2013 doğumlu Ebrar Alya DEMİRBİLEK, Meleklerin Aşkı dizisinde kendi gibi Şirin karakterini canlandırıyor. Oyunculuğa oldukça erken bir yaşta, daha 6 aylıkken Yalan Dünya dizisinde 13 bölüm yer alarak attı. Sen Benimsin adlı dizide ve Vecihi Hür Kuş adlı sinema filminde yer alan Demirbilek halen Show TV’de yayınlanan Çocuktan Al Haberi adlı programda da yer alıyor.

Oya ÇEKİLMEZ (Deniz KAYNAK)
Ailenin kız ergeni. İşgüzar ve işini bilen yapısı ile her durumun içinden sıyrılmasını beceriyor. Bir de erkek ikiz kardeşi var.
Oya karakterini canlandırma işini henüz 8’inci sınıfta başarılı bir öğrenci olan Deniz KAYNAK üstlenmiş. Genç yaşına rağmen Kaynak pek çok tiyatro gösterisinde ve sinema filminde rol almış. Sakarya Fırat dizisi, Her Şey Yolunda ve Kafes filmleri rol aldığı yapımlar arasında.

Kaya ÇEKİLMEZ (Arda Adil GÖRGEN)
Etrafta ben büyüdüm havaları ile dolaşıp her başı belaya girdiğinde daha çocuk olduğu iddiasıyla işlerin içinden sıyrılan ikizlerin erkek olanı.

Kaya karaterini 2002, İstanbul doğumlu olan Arda Adil Görgen canlandırıyor. KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
2016 yılından itibaren Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’nde okumakta.
2017 yılında Yüz Yüze dizisinde rol aldı.

Yazar hakkında

Cem

Günlük hayatta karşılaştıklarını kaleme almayı seven, araştırmacı ve az biraz bilgili biri.

Yorum yapın