Turkcell'den HD Ses Hizmeti | Cem'in Günlüğü
Genel

Turkcell’den HD Ses Hizmeti

Yazan: Kemal

Turkcell Superonline, Türkiye’de ilk kez hizmete soktuğu HD ses özelliği ile, telefon görüşmelerini kaliteli hale getiriyor.

Turkcell’in Global İletişim’i satın almasından sonra, Turkcell Superonline olarak yoluna devam etti. Sağlam yatırımlar, profesyonel bir kadro ve tecrübe ile, internet alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasına girdiler. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kullanıcılarına destek sağladılar.

HD teknolojisi

Plazma televizyonlar, LCD televizyonlar ve LED televizyonlar derken, HD görüntü ve ses, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Televizyonlarda ve bilgisayarlarda yakalanan bu teknoloji, artık telefonlarda da kullanılmaya başlandı.

Türkiye’de ise bu teknoloji ilk kullanan, Turkcell Superonline oldu. HD, High Defination yani yüksek çözünürlük anlamına geliyor. Televizyonlarda gerçeğe en yakın görüntü olarak karşımıza çıkan bu teknoloji, telefonlarda da gerçeğe en yakın ses olarak karşımıza çıkıyor. HD Ses hizmeti ile kullanıcılar, karşı tarafın sesini daha net ve cızırtısız duyabilecek.

23.99 TL2den başlayan fiyatlar

Turkcell Superonline, HD Ses hizmeti için özel olarak hazırladığı HD Dect telefon ve dakika pketleriyle, aylık 23.99 TL’den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.

Yazar hakkında

Kemal

Yorum yapın